منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

فروش گل رز هلندی گلخانه ای

امروزه استفاده فراوان از گل و گیاه برای زیباسازی فضای زندگی، تزئین کالاهای مختلف و دادن هدیه بر کسی پوشیده نیست. البته کاربرد این گیاهان تنها به همین موارد محدود نمی شود. بسیاری از این گل ها در صنایع عطر سازی و داروسازی نیز استفاده می شوند. یکی از زیباترین انواع گل های تزئینی، گل رز هلندی است. گل رز هلندی گلخانه ایی بطور وسیع در کشور های مختلف پرورش داده  می شود. ایران نیز از جمله کشور های پرورش دهنده این گیاه می باشد. انواع متفاوتی از گل های رز وجود دارند که به لحاظ رنگ، طول عمر و … با یکدیگر متفاوت هستند.

فروش گل رز هلندی گلخانه ای

اطلاعاتی در مورد گل رز هلندی گلخانه

اطلاعاتی در مورد گل رز هلندی گلخانه گل های رز به سبب زیبایی چشم گیری که دارند یکی از نماد های عشق و دوستی بشمار می روند. بطوریکه شاهد استفاده از این گل در اکثر جشن ها و مناسبت های می باشیم. گل رز هلندی در میان عشاق همواره طرفداران زیادی دارد.

خواص گل های رز هلندی با اصلاح نژاد، بهبود یافته بطوریکه ماندگاری بیشتری نسبت به سایر انواع دارند. گل رز گلخانه ای امروزه بعنوان یکی از محصولات صادراتی در کشور های مختلف از جمله ایران پروش داده می شود. البته رز های بومی ایران نیز در کنار رز هلندی پرورش داده می شوند که دارای اندازه ایی کوتاهتر و طول عمر کمتری هستند.

رز های گلخانه ایی دارای طول عمری بین ۶ تا ۱۰ سال هستند. به همین دلیل باید در انتخاب خاک دقت کرد، زیرا تعویض آن با توجه به طول عمر این گیاه هزینه بر می باشد. گل رز هلندی برای رشد مناسب و بهره وری بالا نیاز به یکسری شرایط محیطی مشخص دارد. در ادامه با برخی از این شرایط آشنا می شویم:

  1. دما : از مهمترین عوام رشد گیاه بوده که بطور مستقیم با میزان تابش خورشید در ارتباط است. بطور کلی دمای گلخانه را برای این گیاه در روز ۲۱ تا ۲۷ درجه سانتی گراد در نظر می گیرند که کاملا وابسته به نور خورشید است ( روز های کم آفتاب ۲۱ و روز های با آفتاب زیاد ۲۶ تا ۲۷ ). بهترین دمای گلخانه در شب نیز بین ۶ تا ۱۰ درجه است
  2. نور: این گیاه نیاز به شدت نور بالا دارد. مناطقی که نور کافی ندارند مانند کشور هلند، از نور های مصنوعی استفاده می کنند اما در ایران بدلیل شدت نور مناسب نیاز به این کار نیست. بهترین نوع گلخانه برای دسترسی گیاه به نور مناسب، گلخانه های شیشه ایی می باشد.
  3. رطوبت نسبی: رطوبت محیطی مناسب برای این گیاه در حدود ۶۰ درصد است. کمتر یا بیشتر بودن رطوبت از این مقدار موجب کاهش رشد گیاه و انواع بیماری های قارچی می شود

صادرکنندگان گل رز هلندی گلخانه

صادرکنندگان گل رز هلندی گلخانه

خریداران محترم می توانند گل رز هلندی را بطور مستقیم و بدون واسطه از مراکز معتبر عرضه کننده این گیاه تهیه کنند. ثبت سفارش رز هلندی توسط مشتریان محترم می تواند بدون محدودیت های خاص مکانی و زمانی صورت بگیرد. 

بدلیل ماندگاری کمتر گیاهان نسبت به سایر محصولات و حفظ طراوت و شادابی آن ها، تحویل سفارش ها در کمترین زمان ممکن توسط نمایندگی های معتبر صورت می گیرد. 

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید