منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

فروش بهترین گل گلایل در رشت

گل ها نماد زیبایی و طراوت طبیعت هستند. از این گیاهان زیبا بطور وسیع برای تزئین فضاهای مختلف استفاده می شود. این عناصر طبیعی، علاوه بر زیبایی دارای عطر دل انگیزی نیز می باشند که بوی مطبوعی را به محیط می بخشند. گلایل از زیباترین گونه ی گل ها می باشد که در رنگ های متنوع یافت می شود. می توان با یک شاخه گل گلایل عشق و دوستی را به عزیزان هدیه داد. گل گلایل رشت از بهترین گونه های گیاهی است که می تواند جانی دوباره به روح و محیط اطراف ببخشد.

فروش بهترین گل گلایل در رشت

بهترین شرایط رشد گل گلایل

بهترین شرایط رشد گل گلایلگلایل از گونه ی گل های زنبق می باشد که به دو صورت متداول روییده می شود:

  1. استاندارد: در این روش یک شاخه از یک پیازچه رویده شده که گل های متعددی می دهد.
  2. مینیاتوری: در این روش از یک پیازچه، شاخه های متعدد ولی کوتاه روییده می شود.

گلایل نیز همانند سایر گل ها برای رشد و گل دهی مناسب نیاز به یکسری شرایط خاص دارد. در ادامه به بیان برخی از این شرایط می پردازیم.

  1. مدت زمان خواب: معمولا پیازچه این گل مدت ۵ ماه، در دمای ۵ درجه سانتی گراد نیاز به خواب دارد که اصطلاحا به آن دوره خواب می گویند
  2. خاک: معمولا خاک این گل از رس، ماسه و کود ( ترجیحا حیوانی ) تشکیل شده است. خاک مناسب گل گلایل باید دارای زهکشی بالا و قدرت عبور مناسب رطوبت باشد زیرا رطوبت زیاد باعث پوسیدگی پیاز گل می شود. همچنین شاخص PH خاک باید بین ۶ تا ۶٫۵ باشد.
  3. آبیاری: باید بصورت منظم و میزان معین انجام گیرد زیرا آبیاری زیاد باعث پوسیدگی پیاز آن می شود
  4. دما : دمای مناسب برای رشد این گیاه، بین ۱۸ تا ۲۵ درجه سانتی گراد است. این گل در دمای زیر ۷ و بالای ۳۰ درجه سانتی گراد رشد نخواهد کرد
  5. نور: گل گلایل به ۱۲ الی ۱۴ ساعت نور در روز نیاز دارد. چنانچه نور کمی به گل برسد، گل نمی دهد و میزان رشد آن کم خواهد شد. در روز های بلند سال، گرچه در زمان گل دهی کمی تاخیر ایجاد می شود ولی شاهد گل هایی با طراوت بیشتر هستیم.

سایت فروش گل گلایل رشت

سایت فروش گل گلایل رشت سایت فروش گل گلایل رشت، این گل زیبا را در انواع متفاوت و رنگ های متنوع به بازار عرضه می کند. این سایت با در اختیار قرار دادن اطلاعاتی نظیر رنگ، ارتفاع، قیمت و … به مشتریان، باعث می شود تا خریدی مطمئن و با کیفیت داشته باشند.

سایت فروش گل گلایل، بدون واسطه و مستقیم این گل ها را در اختیار خریداران محترم قرار می دهد.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید